0.00 ₴
3 робочих дні
Модель: Зшивання на скобу
-
+

Чудове рішення для книг і брошур з невеликою кількістю сторінок

Скріплення здійснюється на дві металеві скоби, а технологія промислового цифрового друку дає змогу виготовляти книжки від 1-го екземпляра і гарантує чудові ціни на наклади книжок до 500 штук. Якщо ваш тираж більший, то зв'яжіться з нами для індивідуального прорахунку. Чим більший тираж, тим менша вартість за примірник.

Обкладинка і блок

Для обкладинки ми пропонуємо крейдований папір щільністю не більше 250 г, щоб книга або брошура добре закривалася. Для додаткового захисту, а також якщо ваша обкладинка повністю запечатується ми рекомендуємо додати ламінацію. На вибір доступні чотири типи ламінації: матова, глянцева, стійка до подряпин (AntiScuff), а також ламінація з оксамитовим ефектом (SoftVelvet). В якості ексклюзивної післядрукарської обробки доступні вибірковий лак і об'ємна фольга різних кольорів.

Варіанти паперу для внутрішнього блоку: офсетний (на ньому зручно робити позначки на полях), крейдований (найчастіше зустрічається в журналах). Число в назві паперу означає його щільність. Чим вище число, тим вища щільність. Наприклад, щільність 80 г відповідає звичайному офісному паперу, а 300 г часто використовується для друку візиток і листівок.

Кількість сторінок внутрішнього блоку може бути від 8 до 60 і має бути кратна 4. Якщо ваша брошура або книга має більше сторінок, ми рекомендуємо звернути увагу на інші варіанти скріплення. Якщо кількість сторінок буде більшою за рекомендовану, то Ви побачите попередження.

Ваш макет

Ми обов'язково перевіримо всі макети перед друком і, в разі необхідності, дамо рекомендації або внесемо технічні правки. Це не передбачає створення макета з нуля. Ми вносимо тільки технічні правки, необхідні для правильної підготовки макета для друку, але не в його художнє або стилістичне оформлення.

Немає необхідних опцій?

Якщо Ви бажаєте виготовити книжку чи брошуру нестандартних розмірів, використовуючи інші матеріали, або маєте особливі вимоги, які не враховані на сайті, будь ласка, напишіть нам.

View details