0.00 ₴
3 робочих дні
Модель: Зшивання на пружину
-
+

Оптимальний варіант для інформаційних матеріалів і друку книг для індивідуального використання

Скріплення здійснюється на металеву або пластикову пружину, а технологія промислового цифрового друку дає змогу виготовляти книжки від 1-го екземпляра і гарантує чудові ціни на наклади книжок до 500 штук. Якщо ваш тираж більший, то зв'яжіться з нами для індивідуального прорахунку. Чим більший тираж, тим менша вартість за примірник.

Обкладинка і блок

Для обкладинки ми пропонуємо папір щільністю від 200 до 400 г, або захисну плівку та картонну підкладку. Задля захисту та презентабельного вигляду, ми рекомендуємо використовувати ламінацію. На вибір доступні чотири типи ламінації: матова, глянцева, стійка до подряпин (AntiScuff), а також ламінація з оксамитовим ефектом (SoftVelvet). В якості ексклюзивної післядрукарської обробки доступні вибірковий лак і об'ємна фольга різних кольорів.

Варіанти паперу для внутрішнього блоку: офсетний (на ньому зручно робити позначки на полях), крейдований (найчастіше зустрічається в журналах). Число в назві паперу означає його щільність. Чим вище число, тим вища щільність. Наприклад, щільність 80 г відповідає звичайному офісному паперу, а 300 г часто використовується для друку візиток і листівок.

Кількість сторінок внутрішнього блоку може бути до 400. Якщо у Вашій книзі більше аркушів, ми рекомендуємо звернути увагу на інші варіанти скріплення. Якщо кількість сторінок буде більшою за рекомендовану, то Ви побачите попередження.

Ваш макет

Ми обов'язково перевіримо всі макети перед друком і, в разі необхідності, дамо рекомендації або внесемо технічні правки. Це не передбачає створення макета з нуля. Ми вносимо тільки технічні правки, необхідні для правильної підготовки макета для друку, але не в його художнє або стилістичне оформлення.

Немає необхідних опцій?

Якщо Ви бажаєте надрукувати книжку нестандартних розмірів, використовуючи інші матеріали, або ж маєте особливі вимоги, які не враховані на сайті, будь ласка, напишіть нам.

View details