0.00 ₴
5-7 робочих дні
Модель: Каталог термобиндер
-
+

М'яка обкладинка і клейове скріплення — оптимальне рішення для виготовлення книг

Використання поліуретанового клею (PUR клей) надає книги міцність, яка не поступається книгам прошитих ниткою. Ви з легкістю зможете відкривати її на 180°, а технологія промислового цифрового друку дозволяє виготовляти книги від 1-го примірника і гарантує відмінні ціни на тиражі книг до 250 штук. Якщо у ваш тираж більше, то зв'яжіться з нами для індивідуального прорахунку. Чим більше тираж, тим менше вартість за екземпляр.

Обкладинка і блок книги

Книга складається з обкладинки і внутрішнього блоку. Для обкладинки ми пропонуємо папір щільністю від 200 г до 300 г. Для захисту та презентабельного зовнішнього вигляду і якщо обкладинка повністю задрукована, ми рекомендуємо використовувати ламінування. На вибір доступні чотири типи ламінації: матова, глянцева, стійка до подряпин (AntiScuff), а також ламінація з оксамитовим ефектом (SoftVelvet). Як ексклюзивне оздоблення доступні вибірковий лак і об'ємна фольга різних кольорів.

Варіанти паперу для внутрішнього блоку : офсетний (на ньому зручно робити позначки на полях), крейдований (найчастіше зустрічається в журналах), а також папір преміум якості з шорсткою поверхнею: ультра білий (Munken Polar), білий (Munken Lynx) і кремового відтінку (Munken Pure). Число в назві паперу означає його щільність. Чим вище число, тим вище щільність. Наприклад, щільність 80 г відповідає звичайному офісному паперу, а 300 г часто використовується для друку візиток і листівок.

Товщина внутрішнього блоку може сягати 5 см, а це близько 1200 сторінок (600 аркушів), але для зручності використання і довговічності книги ми рекомендуємо робити не більше 400 аркушів. Якщо у Вашій книзі більше аркушів, то розбити її на два томи буде хорошою ідеєю. Вводячи кількість сторінок, товщина корінця розраховується автоматично і, якщо для даного типу матеріалу досягнуто максимально можливе значення, то Ви побачите попередження.

Ваш макет

Вимоги до макету ви можете знайти на вкладці Макет. Ми обов'язково перевіримо всі макети перед друком і, в разі необхідності, дамо рекомендації або внесемо технічні правки. Ми не створюємо макет та не корегуємо його художнє або стилістичне оформлення.

ISBN, ББК, УДК 

Ми надамо повний комплекс послуг пов'язаний з отриманням номерів ISBN, ББК, УДК. При отриманні даних номерів нормою закону передбачена обов'язкова розсилка примірників видання в книжкову палату України та бібліотеку Вернадського. Додаткові екземпляри включені у вартість даної послуги.

Якщо Ви хочете видати книгу нестандартних розмірів, використовуючи інші матеріали, або у Вас особливі вимоги, які не враховано на сайті, будь ласка, напишіть нам.

View details