На сторінці:

Фірмові бланки

Розрахувати вартість та замовити

Ви можете зробити замовлення фірмових бланків А4, завантаживши свій макет або створити макет в онлай..

Інформація про бланки


Замовити фірмові бланки онлайн — просто!

 
Замовити фірмові бланки
  1. Ми пропонуємо вам замовити виготовлення фірмових бланків формату А4 з логотипом онлайн.
  2. Створіть макет в онлайн-редакторі або завантажте готовий до друку ваш макет бланків. Вкажіть тираж і додайте товар у кошик. Ціна бланків оновлюватиметься автоматично.
  3. Оформіть замовлення друку бланків. Вкажіть адресу доставки та виберіть спосіб оплати. Замовити бланки онлайн у Києві легко та просто.

Вартість бланків

Ціна бланків

Ціна бланків розраховується автоматично при виборі матеріалу, кольоровості друку та зазначенні тиражу. Ціна буде вказана за один бланк та за весь тираж. Всі ціни вказані на сайті актуальні.

Терміни виготовлення

ерміни виготовлення бланків

1 день

Стандартний термін виготовлення бланків з готовим макетом, який відповідає вимогам до друку.

Зверніть увагу, що друк бланків починається після затвердження макету.

Доставка бланків

Доставка бланків

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз із нашого офісу.

Ми доставляємо надруковані бланки Україною транспортною компанією «Нова пошта» у терміни, які забезпечує компанія-перевізник.

Приклади фірмових бланків

Друк фірмових бланків

Фірмовий бланк – це аркуш паперу з надрукованою назвою фірми, підприємства, організації або з частково надрукованим текстом, призначений для складання документа за певною формою.

Так як фірмовий бланк розповідає про профіль підприємства, менеджмент компанії, а також про те, яка увага приділяється зовнішнім зв'язкам (PR), необхідно щоб ретельно продуманий фірмовий дизайн був якісно надрукований.

Як правило, бланки виготовляються офсетним чи цифровим способом друку. Виготовлення та друк фірмових бланків також входить до наших послуг. Ми надрукуємо будь-який вид бланків у відповідності до цілей та задач компанії.

Пам'ятайте, від якісно зробленого, витриманого в оригінальному корпоративному стилі фірмового бланка, компанія тільки виграє, адже бланк — це один із важливих атрибутів бізнес-відносин із клієнтом.