На сторінці:

Інформація про листівки та флаєри


Тепер замовити листівки та флаєри онлайн — просто!

 
Замовити листівки та флаєри
  1. Виберіть формат листівок або флаєрів, який вас цікавить. Ми пропонуємо листівки та флаєри форматів А6, А5, А4 та єврофлаєр.
  2. Завантажте макет листівок або флаєрів. Вкажіть тираж і додайте товар у кошик. Ціна листівок або флаєрів оновлюватиметься автоматично.
  3. Далі залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки та виберіть спосіб оплати. Замовити листівки та флаєри онлайн у Києві легко та просто.

Вартість листівок, флаєрів

Вартість листівок або флаєрів

Ціна друку листівок або флаєрів розраховується автоматично. Всі ціни вказані на сайті актуальні.

Оберіть формат листівок або флаєрів, матеріал, кольоровість друку, додаткові опції та вкажіть бажану кількість.

Ціна листівок або флаєрів буде вказана за одиницю та за весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення листівок або флаєрів

1 день

Стандартний термін друку та виготовлення листівок або флаєрів з готовим макетом.

Зверніть увагу, що друк листівок або флаєрів починається після фінального затвердження макету.

Доставка листівок та флаєрів

Доставка блокнотах

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз із нашого офісу.

Ми доставляємо готові листівки та флаєри Україною транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. До районних центрів 2-3 дні.

Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Виготовлення листівок та флаєрів

У повсякденному житті ми часто стикаємося з таким видом поліграфічної продукції як листівка або флаєр. Що являє собою листівка (флаєр) — це друкований листок різного формату з текстом (зображенням) агітаційно-політичного чи інформаційного характеру. Виготовлення листівок та флаєрів — це рекламна поліграфія, яку ви можете використовувати для своєї компанії.

Нерідко компанії, організації, фірми чи інші установи використовують листівки в агітаційно-масовій роботі. Оскільки листівка — один з основних видів оперативного розповсюдження інформації, важливо, щоб виготовлення листівки було виконано якісно, ​​оскільки в першу чергу йде візуальне сприйняття інформації споживачем.

До ваших послуг наша друкарня пропонуємо виготовлення листівок (флаєрів) різних видів:

  • агітаційно-масові листівки;
  • іміджеві листівки;
  • рекламні флаєри;
  • презентаційні листівки;
  • інформаційні листівки.

У нас ви можете надрукувати будь-який вид листівки тиражем, необхідним для вас, від найменшого до максимального. А використання при друку листівок індивідуального дизайнерського рішення та креативних ідей, якісно виділять саме ваш флаєр або листівку серед інших інформаційних носіїв. Виготовлення рекламних флаєрів завжди буде вигідним вкладенням коштів у рекламу.

Технічні можливості нашої друкарні в поєднанні з професійністю персоналу виготовлять рекламну листівку або флаєр, які ефективно й дохідливо повідомить потенційним клієнтам про вас і вашу продукцію або послуги.