На сторінці:

Круглі наклейки

Розрахувати вартість та замовити

Зверніть увагу Готова продукція відвантажується замовникам у аркушах формату SRA3 із просіченими кр..

Фігурні наклейки

Розрахувати вартість та замовити

Зверніть увагу Готова продукція відвантажується замовникам у листах SRA3 із просіченими наклейкам..

Наклейки квадратні та прямокутні

Розрахувати вартість та замовити

Зверніть увагу Готова продукція відвантажується замовникам у аркушах формату SRA3 з просіченими нак..

Стікерпак

Розрахувати вартість та замовити

Вимоги до макетів Обов’язково! Макети повинні містити контур просічки наклейок окремим шаром а..

Інформація про наклейки


Тепер замовити наклейки онлайн — просто!

 
Замовити наклейки
  1. Виберіть тип наклейок, який вас цікавить. Ми пропонуємо круглі наклейки, наклейки прямокутної або довільної форми, а також наклейки стандартних форматів.
  2. Завантажте макет наклейок. Якщо макету немає ви можете створити його в онлайн редакторі. Вкажіть тираж і додайте товар у кошик. Ціна наклейок автоматично оновлюватиметься.
  3. Далі залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки та виберіть спосіб оплати. Замовити наклейки онлайн у Києві легко та просто.

Вартість наклейок

Вартість наклейок

Ціна друку наліпок розраховується автоматично. Всі вказані на сайті ціни актуальні.

Оберіть тип наліпок, матеріал, кольоровість друку, додаткові опції та вкажіть бажану кількість.

Ціна наліпок буде вказана за одиницю та за весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення наклейок

від 3 до 5 днів

Стандартний термін друку та виготовлення наклейок з готовим макетом.

Зверніть увагу, що друк наклейок починається після фінального затвердження макету.

Доставка наклейок

Доставка блокнотах

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз із нашого офісу.

Ми доставляємо готові наклейки Україною транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. До районних центрів 2-3 дні.

Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Наклейки та стікери

Різноманітні наклейки допоможуть прикрасити вашу продукцію, повідомити про акцію або зниження ціни. Наклейки можуть бути складних форм та різних кольорів.

Наклейки можуть стати вам у нагоді в різних ситуаціях:

  • Ви можете використовувати наклейки як доступний рекламний носій. Рекламні наклейки особливо актуальні під час проведення акцій та рекламних кампаній. Ви можете замовити наклейки-цінники, на яких вказано нову ціну або відсоток знижки.
  • На інформаційних наклейках вказують важливі дані, які забороняють або дозволяють інформацію. Це можуть бути наклейки без ГМО, які вказують на відповідність вашої продукції прийнятим стандартам.
  • Іміджеві наклейки підійдуть для логотипу компанії або додаткової інформації про бренд, які можна наклеїти на продукцію або місця торгівлі.

Для друку наклейок ми можемо запропонувати різні види матеріалів. Ми виготовляємо наклейки на самоклеючому папері (паперова основа) та оракалі (пластикова основа). Це дає можливість надрукувати прозорі, матові та глянцеві наклейки.

Окрім швидкого друку наклейок у нашій друкарні ви можете замовити фігурне різання (плотерне різання) виготовлених наклейок. Часто така порізка необхідна при виготовленні етикеток, наклейок на вікна та двері, наклейки на автомобіль.

Наклейки можуть мати будь-яку форму та розмір і підійдуть для вітрин магазинів, вхідних дверей, автомобілів, ваших товарів та продукції. Замовити терміновий друк наклейок можна в нашій друкарні. Ви будете задоволені термінами та якістю виконання.