На сторінці:

Інформація про плакати


Замовити плакати онлайн — просто!

 
Замовити плакати
  1. Виберіть формат плакатів, який вас цікавить. Ми пропонуємо плакати форматів А3, А4.
  2. Завантажте макет плакатів. Вкажіть тираж і додайте товар у кошик. Ціна плакатів автоматично оновлюватиметься.
  3. Далі залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки та виберіть спосіб оплати. Замовити плакати онлайн у Києві легко та просто.

Вартість плакатів

Вартість плакатів

Ціна друку плакатів розраховується автоматично. Всі ціни вказані на сайті актуальні.

Оберіть формат платаків, матеріал, кольоровість друку, додаткові опції та вкажіть бажану кількість.

Ціна плакатів буде вказана за одиницю та за весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення плакатів

1 день

Стандартний термін друку та виготовлення плакатів з готовим макетом.

Зверніть увагу, що друк плакатів починається після фінального затвердження макету.

Доставка плакатів

Доставка блокнотах

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз із нашого офісу.

Ми доставляємо готові плакати Україною транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. До районних центрів 2-3 дні.

Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Плакати та постери

Виготовлення плакатів незмінно користується підвищеною популярністю в процесі планування успішної рекламної кампанії. Навіть якщо не брати до уваги сучасні маркетингові процеси, достатньо лише згадати різноманітні соціальні та державні плакати, слогани яких досі пам'ятають багато хто з нас. З усього раніше сказаного можна зробити висновок, що плакати мають досить високу рекламну цінність.

Плакати в Києві — великі, що запам'ятовуються, що привертають увагу як потенційного клієнта, так і «роззяв», що проходять повз. Враховуючи той факт, що подібна форма інформування приваблює величезну кількість зацікавлених осіб, що багато разів перевищує результати від візиток і флаєрів, то маркетингова значимість у даному випадку набагато вища.

Яскраві плакати привертають увагу багатьох людей, гарний і грамотний дизайн, а також інформація, що міститься, залишаться в пам'яті ваших постійних і потенційних клієнтів на довгий час.

Друк плакатів в якості рекламної продукції привабливий, перш за все, тим, що для потенційного клієнта створюється так звана видимість «особистого вибору», що вигідно відрізняє плакат від листівок та інших друкованих варіантів інформування.

Замовити плакати конкретного формату друку ви можете або самостійно, або за допомогою наших компетентних фахівців. Це можуть бути як невеликі листівки формату А3, призначені, як правило, для внутрішнього використання в офісах, так і великі вироби шириною до 1,6 метра з фотоякістю друку. Надруковані нами плакати можна використовувати в будь-яких закладах, у тому числі дитячих та лікувальних закладах.

Виготовлення плакатів — порівняно недорогий маркетинговий хід, тим не менш, кількість інформації, яка може бути успішно представлена ​​потенційному споживачеві за допомогою такого аркуша, суттєво, а відповідно — і результат ефективний.