На сторінці:

Зшивання на скобу

Розрахувати вартість та замовити

Чудове рішення для книг і брошур з невеликою кількістю сторінок Скріплення здійснюється на дв..

Зшивання на пружину

Розрахувати вартість та замовити

Оптимальний варіант для інформаційних матеріалів і друку книг для індивідуального використання Скр..

М'яка палітурка

Розрахувати вартість та замовити

М'яка обкладинка і клейове скріплення — оптимальне рішення для виготовлення книгВикористання поліуре..

Тверда палітурка

Розрахувати вартість та замовити

Тверда обкладинка кращий варіант для виготовлення книгТакі книги це практично, красиво і надійно. Ви..

Інформація про книги


Тепер замовити друк книг онлайн — просто! 

 
Замовити книги
  1. Виберіть тип книги, який вас цікавить. Ми пропонуємо книги різної форми скріплення: pur-клей з м'кою обкладинкою, пружина, скоба і тверда обкладинка, а також форматів А3, А4, А5, А6 і євро формату.
  2. Завантажте макет ваших книг. Вкажіть тираж і додайте товар в корзину. Ціна книг буде оновлюватися автоматично.
  3. Залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки і виберіть спосіб оплати. Замовити книги онлайн в Києві легко і просто.

Вартість книг

Вартість книг

Вартість друку книг на сайті актуальна та розраховується автоматично.

Виберіть тип книги: на пружині, на скобі, з м'якою або твердою обкладинкою. Вкажіть її параметри (формат, кількість сторінок, чорно-білий або кольоровий друк, ламінація обкладинки) і введіть бажану кількість.

Ціна книг буде вказана за екземпляр і за весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення книг

від 3 до 14 днів

Стандартний термін друку і виготовлення книг з ваших готових макетів.

Зверніть увагу, що друк книг починається після фінального затвердження макету.

Доставка книг

Доставка блокнотах

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз з нашого офісу.

Ми доставляємо готові книги по Україні транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. В районні центри 2-3 дня. Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Приклади книг

Цифровий друк книг малими тиражами і друк книг на вимогу

Часи, коли видання книг було складним і довгим процесом давно минули і сьогодні практично кожна людина, яка написала книгу, може звернутися в друкарню для друку своєї книги, такої як вірші, повість. роман або просто книга, написана для себе і рідних.

Сьогодні у будь-кого є можливість видати книгу невеликим тиражем в цифровій друкарні «Візиточка» накладом від 1-го до 500 примірників. Завдяки сучасному професійному обладнанню, друкарня «Візиточка» пропонує своїм клієнтам друк книг малими тиражами з різним видом скріплення - тверда обкладинка, м'яка обкладинка, а також metalbind (зшивання книги на пружину).

В нашій друкарні ви можете замовити повний спектр послуг з друку вашої книги малим або середнім тиражем, починаючи від перевірки макету і закінчуючи готовою книгою. Завдяки сучасним технологіям друк книг малими тиражами став досить рентабельним видом діяльності для авторів і письменників. Клієнт може замовити обмежену кількість книг і після реалізації першого тиражу замовити потрібну кількість, завдяки послузі «друк на вимогу».

Друк на вимогу при друку книг малими тиражами дає можливість не вкладати великі гроші у друк декількох тисяч копій, які в перший час просто будуть припадати пилом на складі. Ви в будь-який момент можете зателефонувати в друкарню і замовити потрібну кількість книг. Послуга друку книг малими тиражами - це хороша можливість для людей, які знаходяться на початковому етапі своєї творчості, а також для тих, хто бажає надрукувати свою книгу для себе та заощадити.