На сторінці:

М'яка палітурка

Розрахувати вартість та замовити

М'яка обкладинка і клейове скріплення — оптимальне рішення для виготовлення книгВикористання поліуре..

Тверда палітурка

Розрахувати вартість та замовити

Тверда обкладинка кращий варіант для виготовлення книг, а також це практично, красиво і надійно. Вик..

Інформація про книги


Тепер замовити друк книг онлайн - просто! 

 
Замовити книги
  1. Виберіть тип книги, який вас цікавить. Ми пропонуємо книги різної форми скріплення: pur-клей з м'кою обкладинкою, пружина, скоба і тверда обкладинка, а також форматів А3, А4, А5, А6 і євро формату.
  2. Завантажте макет ваших книг. Вкажіть тираж і додайте товар в корзину. Ціна книг буде оновлюватися автоматично.
  3. Залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки і виберіть спосіб оплати. Замовити книги онлайн в Києві легко і просто.

Вартість книг

Вартість книг

Вартість книг на сайті актуальна. Виберіть тип книги: на пружині, на скобі, з м'якою або твердою обкладинкою. Вкажіть її параметри (формат, кількість сторінок, чорно-білий або кольоровий друк, ламінація обкладинки) і введіть бажану кількість. Ви побачите вартість за екземпляр і весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення книг

від 3 до 14 днів

Стандартний термін друку і виготовлення книг з ваших готових макетів.

Зверніть увагу, що друк книг починається після фінального затвердження макету.

Доставка книг

Доставка блокнотах

Доставка по Києву нашим кур'єром проводитися на наступний день після виготовлення тиражу. Також можливий самовивіз з магазину.

Ми доставляємо готові книги по Україні транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. В районні центри 2-3 дня. Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Примеры книг

Цифровий друк книг малими тиражами і друк книг на вимогу

Часи, коли видання книг було складним і довгим процесом давно минули і сьогодні практично кожна людина, яка написала книгу, може звернутися в друкарню для друку своєї книги, такої як вірші, повість. роман або просто книга, написана для себе і рідних.

Сьогодні у будь-кого є можливість видати книгу невеликим тиражем в цифровій друкарні «Візиточка» накладом від 1-го до 500 примірників. Завдяки сучасному професійному обладнанню, друкарня «Візиточка» пропонує своїм клієнтам друк книг малими тиражами з різним видом скріплення - тверда обкладинка, м'яка обкладинка, а також metalbind (зшивання книги на пружину).

В нашій друкарні ви можете замовити повний спектр послуг з друку вашої книги малим або середнім тиражем, починаючи від перевірки макету і закінчуючи готовою книгою. Завдяки сучасним технологіям друк книг малими тиражами став досить рентабельним видом діяльності для авторів і письменників. Клієнт може замовити обмежену кількість книг і після реалізації першого тиражу замовити потрібну кількість, завдяки послузі «друк на вимогу».

Друк на вимогу при друку книг малими тиражами дає можливість не вкладати великі гроші у друк декількох тисяч копій, які в перший час просто будуть припадати пилом на складі. Ви в будь-який момент можете зателефонувати в друкарню і замовити потрібну кількість книг. Послуга друку книг малими тиражами - це хороша можливість для людей, які знаходяться на початковому етапі своєї творчості, а також для тих, хто бажає надрукувати свою книгу для себе та заощадити.