На сторінці:

Зшивання на скобу

Розрахувати вартість та замовити

Чудове рішення для книг і брошур з невеликою кількістю сторінок Скріплення здійснюється на дв..

Зшивання на пружину

Розрахувати вартість та замовити

Оптимальний варіант для інформаційних матеріалів і друку книг для індивідуального використання Скр..

М'яка палітурка

Розрахувати вартість та замовити

М'яка обкладинка і клейове скріплення — оптимальне рішення для виготовлення книгВикористання поліуре..

Тверда палітурка

Розрахувати вартість та замовити

Тверда обкладинка кращий варіант для виготовлення книгТакі книги це практично, красиво і надійно. Ви..

Інформація про презентації


Тепер замовити друк презентацій онлайн - просто!

 
Замовити презентації
  1. Виберіть формат презентацій, який вас цікавить. Ми пропонуємо презентації форматів А3, А4, А5, А6 та євро формату, а також різної форми скріплення: pur-клей, пружина, скоба та тверда обкладинка.
  2. Завантажте макет презентацій. Вкажіть тираж і додайте товар у кошик. Ціна презентацій оновлюватиметься автоматично.
  3. Далі залишилося оформити замовлення. Для цього вкажіть адресу доставки та виберіть спосіб оплати. Замовити презентації онлайн у Києві легко та просто.

Вартість презентацій

Вартість презентацій

Вартість презентацій на сайті актуальна та розраховується автоматично.

Виберіть тип презентації: на пружині, на скобі, з м'якою або твердою обкладинкою. Вкажіть її параметри (формат, кількість сторінок, чорно-білий або кольоровий друк, ламінація обкладинки) і введіть бажану кількість.

Ціна презентацій буде вказана за екземпляр і за весь тираж.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення презентацій

від 3 до 10 днів

Стандартний термін друку та виготовлення презентацій з готовим макетом.

Зверніть увагу, що друк презентацій починається після фінального затвердження макету.

Доставка презентацій

Доставка презентацій

Доставка Києвом кур'єром «Нова пошта», у поштомат та відділення, або на таксі. Також можливий самовивіз із нашого офісу.

Ми доставляємо готові презентації Україною транспортною компанією «Нова пошта». Доставка в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя займе 1 день. До районних центрів 2-3 дні.

Вартість доставки розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Приклади презентацій

Цифровий друк презентацій

Презентація є багатосторінковим рекламно-інформаційним матеріалом, що інформує про новий вид товару або послуги. Презентація використовується під час переговорів, конференцій та інших ділових зустрічей. Як правило, презентація Київ складається з чорно-білого або кольорового блоку, обкладинки та підкладки.

У презентацію включені особливо важливі матеріали, що розповідають про фірму, її діяльність та досягнення. Подібні статті групуються під однією обкладинкою, при цьому інформація підкріплюється великою кількістю різнокольорових діаграм, фото, яскравих схем, які демонструють всю вигоду співпраці з конкретною компанією.

Особливо можна виділити такий тип презентацій як презентації для художніх виставок. Останні, як правило, створюються в унікальному і єдиному екземплярі. Тільки невелика частина презентації створюється поліграфічним методом, проте вона має бути максимально якісною та презентабельною.

Наша друкарня пропонує своїм клієнтам професійні послуги у сфері виготовлення презентацій: цифровий друк малими та середніми тиражами, відмінна якість, різні можливості зшивання матеріалів (пружина, скоба, термобіндер). Ні для кого не секрет, що якісна поліграфія, у тому числі друк презентації, – це візитна картка компанії, запорука її успіху та динамічного розвитку.

Друк презентацій виконується за допомогою сучасного цифрового обладнання, завдяки чому діаграми та слайди відрізняються високою якістю. Погодьтеся, що невиразні листочки із чорно-білим текстом та повна відсутність наочного матеріалу (фотографій, діаграм, картинок) навряд чи допоможуть зміцнити ваші позиції на переговорах та підвищити загальний рейтинг компанії. На перебіг переговорів та їх успішний результат багато в чому впливає грамотно представлена ​​інформація у вигляді повноцінної та оригінальної презентації. Саме тому для досягнення максимально презентабельного вигляду вашої презентації наша компанія пропонує замовити друк презентацій у кольоровому виконанні.

Наша друкарня має великий досвід виготовлення даного виду продукції. При оформленні замовлення фахівцями враховуються всі деталі та особливості роботи, терміни виконання, а також власне тираж продукції.